УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ГИМНАЗИЈЕ КРАЉЕВО

Упис ученика у ПРВИ разред Гимназије Краљево обавиће се 12. и 13. јула 2021. године од 8-15 сати.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја омогућило је пријаву за упис ученика у средњу школу преко Портала еУправа, и у том случају, није неопходан долазак у школу ради уписа.

Уколико не искористите услугу електронског уписа, морате извршити упис у Гимназији Краљево. У том случају потребна је следећа документација:

1. Пријава за упис (може се добити и у школи)

Важне напомене за попуњавање пријаве: Ученик/ца наставља да учи стране језике које је учио у основној школи. У одговарајућа поља обавезно унети изабране изборне програме.

2. Уверење о обављеном завршном испиту (на увид)

3. Оригинално сведочанство о завршеном основном образовању и васпитању (на увид)

ОБАВЕЗНО СЕ ПРИДРЖАВАТИ СВИХ ПРОПИСАНИХ МЕРА – ношење заштитних маски, дезинфекција руку, одржавање физичке дистанце.

July 9, 2021 / Вести

УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ГИМНАЗИЈЕ КРАЉЕВО