ПРИЈАВЉИВАЊЕ УЧЕНИКА ЗА ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНИХ ИСПИТА СПЕЦИЈАЛИЗОВАНИХ ОДЕЉЕЊА

Гимназија Краљево позива ученике да се пријаве за припремну наставу која се организује за полагање пријемних испита специјализованих одељења, и то:

* 7. разред ОШ – ученици обдарени за математику

* специјализовано одељење математичке гимназије

* специјализовано одељење рачунарске гимназије

* специјализовано одељење филолошке гимназије

Родитељи могу пријавити ученике сваког радног дана у секретаријату школе од 7,30 до 14,30 или на телефон 036/319-760, или на мејл адресу upis.gimnazija@gmail.com или брзом поруком на сајту Гимназије Краљево.

Неопходно је доставити следеће податке: име и презиме ученика и родитеља, основна школа коју ученик похађа, контакт телефоне и мејл адресу.

Пријаве ће се примати до 15. јануара 2020. године.

January 9, 2020 / Вести