ПОЧЕТАК НАСТАВЕ У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ

Настава у другом полугодишту почиње у понедељак, 18. јануара 2021. године, по комбинованом моделу Б, тако да ће у првој недељи наставу у школи имати ДРУГА група одељења, а ПРВА група похађа наставу на даљину. Одељења са мање од 16 ученика имају редовну наставу. Ученици који су се у току првог полугодишта изјаснили за похађање наставе по моделу А (на даљину) могу променити своју одлуку.

Ученици VII, I и III разреда похађају наставу у преподневнох смени, а ученици VIII, II и IV разреда у поподневној смени. Распоред часова за јануар 2021. године је објављен на сајту школе.

Настава се реализује уз примену свих епидемиолошких мера (обавезно ношење заштитних маски, дезинфекција руку, држање дистанце).

January 13, 2021 / Вести

ПОЧЕТАК НАСТАВЕ У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ