Обавештење о терминима пријемних испита за упис у први разред за специјализована одељења

Објављено је обавештење о терминима пријемних испита за упис у први разред одељења МАТЕМАТИЧКЕ ГИМНАЗИЈЕ, у први разред одељења за ученике са посебним способностима за РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКУ и у први разред одељења ФИЛОЛОШКЕ ГИМНАЗИЈЕ.

Одлуком Министарства просвете Републике Србије Гимназија у Краљеву ће у школској 2018/2019. години у први разред уписати по једно одељење за:
1. обдарене ученике у математичкој гимназији – 20 ученика
2. обдарене ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику – 20 ученика
3. обдарене ученике у филолошкој гимназији – енглески као први страни језик – 24 ученика.

Обавештење можете преузети овде.

April 24, 2018 / Вести