ДИПЛОМЕ ЗА УСПЕШНО ПОЛОЖЕН ИСПИТ

Гимназија Краљево је једна од 23 средње школе у Србији која је укључена у програм припреме ученика за Немачку језичку диплому (ДСД). Тринаест ученика четвртог разреда наше школе имали су први пут прилику да полажу испит из немачког језика на нивоу А2/Б1 европског референтног оквира. Велики труд у припрему ученика уложили су професори немачког језика, Ивана Вићентијевић, Снежана Дуњић и Ана Марија Чорбић.

Диплому Б1 добили су следећи ученици: Јаблановић Александра, Ровчанин Јелена, Тодорић Теодора, Ђуровић Ирена, Којовић Кристина, Николић Невена, Симић Тијана, Гарић Вукашин и Вукојевић Анђела.

Диплому А2 добили су следећи ученици: Радосављевић Јована, Никодиновић Јована и Пановић Милица.

Ученици 8. разреда наше школе су код проф. Снежане Дуњић похађали припреме за језички испит. Испит је полагало 6 ученика и остварили су следеће резултате: Јовановић Наташа (А2), Недељковић Марија (А1), Савић Александра (А1), Николић Давид (А1) а Милановић Павле и Чоловић Илија су добили потврде о положеним деловима испита.

September 29, 2016 / Вести

ДИПЛОМЕ ЗА УСПЕШНО ПОЛОЖЕН ИСПИТ