ДВА ТАКМИЧЕЊА – ТРИ НАГРАДЕ

Претходног викенда одржана су два Државна такмичења за ученике средњих школа.

Државно такмичење “Књижевна олимпијада” се традиционално одржава у Сремским Карловцима и нашу школу је представљало 14 ученика.

У категорији другог разреда освојене су две награде:

* Иван Цветић (предметни наставник Маријана Радић) је освојио ПРВО место

* Лазар Симић (предметни наставник Маријана Радић) је освојио ТРЕЋЕ место

Пласман осталих учесника: ПРВИ РАЗРЕД – Неда Калуђеровић (Драгана Суботић) 5. место

ДРУГИ РАЗРЕД – Огњен Степановић (Маријана Радић) 4. место и Мина Мијајловић (Весна Сеничић) 5. место.

ТРЕЋИ  РАЗРЕД – Анђела Беочанин (Силвана Ђорђевић Мирковић) 5. место; Милица Дабић (Наташа Пантовић), Симона Маркићевић (Драгана Суботић), Тамара Савић (Весна Сеничић) 6. место; Владимир Пејчиновић и Јордан Грујић (Силвана Ђорђевић Мирковић) 7. место; Соња Радосављевић (Весна Сеничић) 10. место и Јована Радуловић (Драгана Суботић) 11. место.

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД – Дуња Вујовић (Весна Сеничић) 8. место.

Државно такмичење из Биологије одржано је у Новом Саду где су нашу школу представљала 4 ученика и предметни наставник Слађана Љубисављевић.

Најбољи резултат је остварио ученик првог разреда Лазар Вићентијевић освојивши ТРЕЋЕ  место (95 поена од могућих 100). Пласман осталих ученика: Први разред – Бојана Шаренац (76 поена); Трећи разред – Алекса Тимотијевић (83 поена); Четврти разред – Невена Пејатовић (71 поен).

Ч Е С Т И Т А М О   УЧЕНИЦИМА  И  ПРОФЕСОРИМА !!!

May 15, 2017 / Вести

ДВА ТАКМИЧЕЊА – ТРИ НАГРАДЕ