Archive: 2014

Dec2014
Данас се завршава прво полугодиште. Друго полугодиште почиње 20.01.2015. године када је и промена смена тако да ученици првог и трећег разреда похађају наставу у преподневној а другог и четвртог разреда у поподневној смени. УЧЕНИЦИМА, РОДИТЕЉИМА И ЗАПОСЛЕНИМА ЖЕЛИМО СРЕЋНЕ НОВОГОДИШЊЕ И БОЖИЋНЕ ПРАЗНИКЕ!!!!

Dec2014
Факултет организационих наука из Београда прогласио је Гимназију Краљево за најбољу школу у Србији за претходну школску годину. Школе су рангиране према успеху ученика на пријемном испиту. Признање је уручено на свечаности у хотелу М у Београду. Честитамо ученицима и запосленима!

Dec2014
Гимназија је домаћин општинског такмичења из математике за ученике средњих школа у А и Б категорији. Такмичење је у суботу, 13. децембра у 10 сати.

ПРОМЕНА СМЕНА

November 28, 2014
У понедељак 1.децембра 2014. године биће промена смена. ДРУГИ и ЧЕТВРТИ разред похађаће наставу у првој а ПРВИ и ТРЕЋИ разред у другој смени. Распоред часова је на огласним таблама школе.

Nov2014
Позивају се родитељи ученика 6. и 8. разреда основних школа, заинтересованих за упис у СЕДМИ и ПРВИ разред специјализованих одељења Гимназије, да се пријаве за припреме које ће школа организовати од почетка другог полугодишта. Поред имена ученика неопходно је уписати назив основне школе и контакт телефон. Пријаве вршити преко брзих ... Прочитај више

Nov2014
Позивамо родетеље ученика ШЕСТОГ и ОСМОГ разреда основних школа, заинтересованих за упис у СЕДМИ разред Гимназије и ПРВИ разред математичке и филолошке Гимназије, да се пријаве на мејл gimnazija.kraljevo@gmail.com или преко брзе поруке на сајту Гимназије Краљево. Потребно је доставити име и презиме ученика, име основне школе, адресу и контакт ... Прочитај више

Nov2014
1.Poziv za podnosenje ponuda -ekskurzija 2. Konkursna dokumentacija-ekskurzija2014

Oct2014
Мушка и женска екипа ученика Гимназије победници су градског такмичења средњих школа у кошарци. Такмичење је одржано у ЕСТШ "Никола Тесла" а екипе је водила професор физичког васпитања Марија Драговић. Честитамо!!!!

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУГОДИШТА